А) Запишіть металічний та неметалічний елементи третього періоду, що на зовнішньому енергетичному

рівні мають 1 неспарений електрон б) Вкажіть елемент другого періоду, що є електронним аналогом елемента з порядковим номером 20 в) що є спільним у будові атомів С, Si, Ge? У г) Запишіть хімічний елемент що належить до третього періоду ПС та проявляє однакову валентність у вищому оксиді та у сполуцi з Гідрогеном. Запишіть формули цих двох сполук. д) Відносна молекулярна маса леткоï сполуки елемента VI групи з Гідрогеном дорівнює 34. Визначте цей елемент. ПОМОГИТЕ СРОЧНООООДАЮ 100 БАЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Золотова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

а) Натрій і Хлор

б) Берилій

в) Містяться в одній групі, мають однакову кількість електронів на зовнішньому електронному рівні

г) Силіцій  SiO2    SiH4

д)

Елементу VI групи відповідає воднева сполука із загальною формулою Н2E

Аr(Н) =1. Нехай Аr(Е) = х, тоді

Мr(Н2Е) = Аr(Н) + 4Аr(Е)

х + 2 = 34

х =  34 - 2

х =  32

Аr(Е) = 32

Відносну атомну масу 32 має елемент Сульфур