Скільки треба солі та води, щоб приготувати 60г розчину з масовою частиною солі 6%


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Дано:

m (розчину) = 60 г

w (солі) = 6%

_________

m (солі) = ?

m (Н2О) = ?

m (солі) = 60 / 100 * 6 = 3,6 г

Маса води – решта:

m (Н2О) = 60 г - 3,6 г = 56,4 г

Відповідь: потрібно взяти 56,4 г води та 3,6 г солі.