обчисли масу осаду що утворився при взаємодії 200 г розчину натрій гідроксиду з масовою часткою

речовини 22%, з ферум 2 сульфатом​

Ответы на вопрос

Отвечает Подольская Настя.

Дано:

m р-ну(NaOH) = 200 г

ω(NaOH) = 22%

Знайти:

m(осаду) - ?

Розв'язання:

1) 2NaOH + FeSO4 → Na2SO4 + Fe(OH)2↓;

2) m(NaOH) = ω * m р-ну / 100% = 22% * 200 / 100% = 44 г;

3) n(NaOH) = m / M = 44 / 40 = 1,1 моль;

4) n(Fe(OH)2) = n(NaOH) / 2 = 1,1 / 2 = 0,55 моль;

5) m(Fe(OH)2) = n * M = 0,55 * 90 = 49,5 г.

Відповідь: Маса Fe(OH)2 становить 49,5 г.

Отвечает Байер Тема.
1, 1 моль × 89, 86 г/моль =
98,85 г.
В душе не чаю точно ли правильно