Визначити хімічну формулу речовини, в якій масова частка карбону 92,3%, а молярна маса речовини 26

г/моль ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Сычёва Маргарита.

Відповідь:

C2H2

Пояснення:

W(C)=92,3%

W(H)=100-92,3= 7,7%
M(CxHy) 26г/моль

X=0,923*26/12=2

Y=0,077*26/1=2

C2H2