Обчислити обʼєм повітря, необхідного для спалювання 20л СО до СО2. Вміст кисню у повітрі дорівнює

21 обʼємному відсотку

Ответы на вопрос

Отвечает Гавриленко Даша.

Ответ:

Объяснение:

2 CO + O2 = 2 CO2

V(CO) / V(O2) = 2 / 1   (закон авогадро)

V(O2) = 20 / 2 = 10л

V(пов) = V(O2) / w(O2) = 10 / 0.21 = 47,6л