допоможіть даю 100б тільки рішіть пж Яка кількість речовини атомів міститься в 1 моль озону Оз, у 2

моль білого фосфору Р1, в 0,5 моль амоніаку NH3 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Арифуллина Эмилия.

Відповідь:1) n(O3)= 0,3 моль

n(O)= 0.3*3 =0.9 моль

1 моль --- 6,02*10^23 атомов

0,9 моль --- х атомов

х= 6,02*10^23*0.9/1= 5.418*10^23 атомов

2) 3,01*10^23  --- х моль

   6,02*10^23 ---- 1 моль

х= 3,01*10^23/(6,02*10^23)= 0,5 моль атомов кислорода,

тогда молекул О2: 0,5/2=0,25 моль

3) 1 моль --- 6,02*10^23 молекул

   2 моль ---- х молекул

х= 6,02*10^23*2=12,04*10^23 молекул H2