7. Відомо, що для пакування багатьох харчових продуктів використовують матеріали, виготовлені на

основі поліетилену. Сировиною для останнього є етилен. Обчисліть об'ємну частку виходу етилену від теоретично можливого, якщо внаслідок каталітичної реакції з 92 г етилового спирту добули 42,56 л (н.у.) етилену.​

Ответы на вопрос

Отвечает Довыдёнок Мария.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(C₂H₆O) = 92 г

V(C₂H₄) = 42,56 л

Найти: η(C₂H₄) - ?

Знайдемо кількість речовин етилового спирту та етилену:

М(C₂H₆O) = 12 * 2 + 1 * 6 + 16 = 46 г/моль

nтеор.(C₂H₆O) = m(C₂H₆O)/М(C₂H₆O) = 92/46 = 2 моль

nтеор.(C₂H₄) = V(C₂H₄)/Vm = 42,56/ 22,4 = 1,9 моль

η(C₂H₄) = nтеор.(C₂H₄)/nтеор.(C₂H₆O) * 100% = 1,9/2 * 100% = 95%