*Буду крайне благодарен за решение* 1. Визначити масову частку кальцій карбонату у 500г вапняку,

що розклали, якщo виділилось 100,8 л газу (н.у.)2. Обчисліть масу сульфатної кислоти, яка утвориться внаслідок реакції між 40г SO, та водою, якщо визід продукту реакції становить 80%3. Скільки грамів аргентум нітрату вступило в реакцію із хлоридною кислотою, якщо в результаті реакції добули 4,0467 г. осаду, що складає 94% від теоретично можливого виходу?

Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Анна.

Объяснение:

CaCO2>CaO+CO2

v=500/100=5моль

v(CaCO3)=v(CO3)= 5

v=22,4×5=112

ф(CO2)=V/V=100/112=0,89%=89%