В якому об'ємі води потрібно розчинити 23 г солі щоб отримати розчин з W = 15%​


Ответы на вопрос

Отвечает Акивис Мария.

Ответ:

130

Объяснение:

m(розч) = m(солi) / w(солi) = 23 / 0.15 = 153г

m(H2O) = m(розч) - m(солi) = 153 - 23 = 130г = 130мл