Допоможіть будь ласка Установіть молекулярну формулу органічної речовини, в якій масова частка

карбону становить 40%, а Оксигену -53,3%. Відносна густина випарів цієї речовини за гелієм дорівнює 22,5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Никита.

Ответ:

C3H6O3

Объяснение:

CxHyOz

Mr = D(He) * Mr(He) = 22.5 * 4 = 90

Mr(Cx) = Mr * w(C) = 90*0.4 = 36

x = 36 / Mr(C) = 3

Вещество содержит 3 атома углерода

Mr(Oz) = Mr * w(O) = 90*0.533 = 48

z = 48 / Mr(O) = 3

Вещество содержит 3 атома оксигена

Mr(Hy) = 90 - 36 - 48 = 6

Атомов водорода 6

C3H6O3