Хімічний елемент знаходиться у VII групі головній підгрупі. Відносна молекулярна маса вищого оксиду

цього хімічного елемента дорівнює 272. Визначіть елемент Срочно пжжж

Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеев Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Загальна  формула оксиду V групи R₂О₇. Молярная масса невідомого оксиду 2R + 16 * 7 = 272 г/моль.

2R + 16 * 7 = 272

2R + 112 = 272

2R = 272 - 112

2R = 160

R = 160 : 2

R = 80

Цей елемент Бром