Визначте масу Н2SО4, якщо кількість речовини його складає 15 моль.​ Срочно!!


Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Данил.

Ответ:

Отже, маса 15 моль H2SO4 становить приблизно 1470 грамів.

Объяснение:

Маса H2SO4 обчислюється, використовуючи молекулярну масу речовини та кількість молей. Молекулярна маса H2SO4 дорівнює сумі мас атомів у молекулі:

- 2 атоми водню (H): 2 г/моль (1 атом водню має масу близько 1 г/моль)

- 1 атом сірки (S): приблизно 32 г/моль

- 4 атоми кисню (O): 4 * 16 г/моль = 64 г/моль

Тепер обчислимо молекулярну масу H2SO4:

2 * 2 г/моль (H) + 32 г/моль (S) + 4 * 16 г/моль (O) = 2 + 32 + 64 = 98 г/моль

Тепер, маючи молекулярну масу H2SO4, ми можемо обчислити масу 15 моль речовини:

Маса = кількість молей * молекулярна маса

Маса = 15 моль * 98 г/моль ≈ 1470 г

Отже, маса 15 моль H2SO4 становить приблизно 1470 грамів.