Для нейтралізації нітратної кислоти використали розчин калій гідроксиду масою 300 г / масовою

часткою 0,14. Обчисли масу солі (г), яка утворилася в результаті реакції 1) 91 2) 75,8 3) 83,4 4) 98,5

Ответы на вопрос

Отвечает Болотова Есения.

Відповідь:

HNO3+KOH=KNO3+H2O

m(KOH)=300*0,14=42г

M(KOH)=56г/мол

M(KNO3)=101г/моль

n(KNO3)=42/56=0,75моль

n(KOH):n(KNO3)=1:1

n(KNO3)=0,75моль

m(KNO3)=101*0,75=75,6г

Пояснення: