Обчисліть масу й обʼєм води, яку необхідно додати до літій оксиду ма-сою 15 г, щоб одержати розчин

лугу з масовою часткою розчиненої речовини 10%.

Ответы на вопрос

Отвечает Колесник Вика.

Відповідь:

m(розч)=15*100/10=150г

m(H2O)=150-15=135г

ρ(H2O)=1г/см³

V=m(H2O)/ρ=135см³=135мл

Пояснення: