Знайти масову частку солі та води, якщо маса солі 16г, маса води 233г


Ответы на вопрос

Отвечает Гундар Полина.

Объяснение:

Маса розчину:

16 + 233 = 249г

Масова частка солі:

16 / 249 = 0,06 = 6%

Масова частка води:

233 / 249 = 0,94 = 94%

Отвечает Бондарь Дашка.

Для знаходження масової частки солі та води в даній сумі потрібно розділити масу кожного компонента на загальну масу розчину і помножити на 100% для вираження відсотків.

Масова частка солі:

Маса солі = 16 г

Маса води = 233 г

Загальна маса розчину = маса солі + маса води = 16 г + 233 г = 249 г

Масова частка солі = (маса солі / загальна маса розчину) * 100% = (16 г / 249 г) * 100% ≈ 6.43%

Масова частка води:

Масова частка води = (маса води / загальна маса розчину) * 100% = (233 г / 249 г) * 100% ≈ 93.57%

Отже, масова частка солі в цьому розчині приблизно 6.43%, а масова частка води становить приблизно 93.57%.