Задача 3. Обчисліть масу розчину лимонної кислоти з масовою часткою 60 %, що містить 80 г кислоти.


Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Владислав.

Ответ:

Объяснение:

m(раствора) = m(кислоты) / w(кислоты) = 80 / 0,6 = 133,3г