У яких парах газів указані їхні маси займають однаковий об'єм: а) 3 г водню і 84 г азоту; б) 6,4

г кисню і 3,2 г сірчистого газу; в) 15 г етану С2Н6 і 11 г вуглекислого газу; г) 8,5 г амоніаку і 17 г сірководню; ґ) 7 г чадного газу і 10 г аргону? Допоможіть будь ласка дуже треба!!! Якщо можна то з поясненням якщо хочете то без.

Ответы на вопрос

Отвечает Шабанян Лаура.

Ответ:

Объяснение:

Відповідь :ґ) 7 г чадного газу і 10 г аргону

Молекулярна маса чадного газу:

М(СО) = 12 + 16 = 28 г/ моль

Знайдемо кількість речовини чадного газу:

n(CO) = m(CO)/М(СО) = 7/28 = 0,25 моль

Молекулярна маса аргона:

М(Ar) = 40 г/ моль

Знайдемо кількість речовини чадного газу:

n(Ar) = m(Ar)/М(Ar) = 10/40 = 0,25 моль

Якщо кількість речовин однакова, то і об'єми їх будуть однакові, так як 1 моль дорівнює 22,4 л/моль