5. 3 розчину масою 200 г з масовою часткою 4% випарували воду. Утворився розчин 3 масовою часткою

10%. Обчисли масу води в утвореному розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ерещенко Ярослав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-ну) = 200 г

w₁(р.р.) = 4% або 0,04

w₂(р.р) = 10% або 0,1

Найти: m(Н₂О) - ?

m₁(р.р) = m₁(р-ну) * w₁(р.р.) = 200 * 0,04 = 8 г

m₂(р-ну) = m₁(р.р) / w₂(р.р)  = 8 /0,1 = 80 г

m(Н₂О) = m₂(р-ну) - m₁(р.р) = 80 - 8 = 72 г