Решите 2 задачи 1. Обчисліть масу розчину лимонної кислоти з масовою часткою 15%, що можна

приготувати з лимонної кислоти масою 75 г. 2. Обчисліть масу води у розчині перекисі водню з масовою часткою 8%, що можна приготувати з перекисi водню масою 95 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивахнов Виталик.

Ответ:

500г

1092,5г

Объяснение:

1) чтобы узнать массу всего раствора, нужно массу растворенного вещества поделить на массовую долю. 75 / 0,15 = 500г

проверка: 15 процентов от 500 = 500 * 0,15 = 75

2) тем же способом: 95 / 0,08 = 1187,5 масса всего раствора

масса воды: 1187,5 - 95 = 1092,5