Соду масою 180г розчинили у воді масою 1400г.Обчисліть масову частку соди врозчині.


Ответы на вопрос

Отвечает Иоффе Костя.

Відповідь:

m(розч)=180+1400=1580г

w=180*100/1580=11,4%

Пояснення: