Скільки води і солі необхідно для приготування 75 г розчину з масовою часткою солі 25%​


Ответы на вопрос

Отвечает Хлебников Илья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m (р-ну) = 75 г

ω(солі) = 25% або 0,25

Найти: m(солі) - ?, m(води) - ?

m(солі) = ω * m(р-ну)  = 0,25 * 75 = 18,75 г

m(води) = m(р-ну) - m(солі) = 75 - 18,75 = 51,25 г