Дано:m(CO2)=4.4 грn - ?N - ?V - ?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

Дано:

   Маса газу CO2: m(CO2) = 4,4 г

Знайти:

   Молярна кількість газу: n

   Число молекул газу: N

   Об'єм газу: V

Розв'язання:

   Молярна маса газу CO2: M(CO2) = 12 + 2 * 16 = 44 г/моль

   Молярна кількість газу:

n = m / M = 4,4 г / 44 г/моль = 0,1 г/моль

   Число молекул газу:

N = n * NA = 0,1 г/моль * 6,02 * 10^23 моль^-1 = 6,02 * 10^22 молекул

   Об'єм газу при нормальних умовах (20 °C, 101,325 кПа):

V = n * Vm = 0,1 г/моль * 22,4 л/моль = 2,24 л

Відповідь:

   n = 0,1 г/моль

   N = 6,02 * 10^22 молекул

   V = 2,24 л

Отвечает Токсеитов Руслан.

Дано:

m(CO2) = 4,4 г

Знайти:

n(CO2) - ?

N(CO2) - ?

V(CO2) - ?

Розв'язання:

1) n(CO2) = m / M = 4,4 / 44 = 0,1 моль;

3) N(CO2) = n(CO2) * NA = 0,1 * 6,02*10²³ = 6,02*10²²;

4) V(CO2) = n(CO2) * Vm = 0,1 * 22,4 = 2,24 л.

Відповідь: Кількість речовини CO2 становить 0,1 моль; число молекул - 6,02*10²²; об'єм - 2,24 л.