Запиши головні формули: W(Речовини)=т(Речовини)×100%: т(Розчину) - (од% ) т(Речовини)=[

W(P)xm(Розчину)]:100% (од грами) m(H20)=m (Розчину)-т(Речовини) ( од.грами)

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Влада.

Ответ:

Объяснение:

формула знаходження маси води у розчині;

m(H2О) = m(р-ну) -  m(р.р.)

формула знаходження маси розчинної речовини:

m(р.р.) = m(р-ну) * w(р.р)% : 100%

формула знаходження маси розчину:

m(р-ну) = m(р.р.) + m(H2О)

формула знаходження масової частки розчинної речовини у розчині:

w(р.р) =  m(р.р.) : m(р-ну) * 100%