Визначте молярну масу простої речовини, коли відомо, що: 5 моль мають масу 325 г. За таблицею

Менделєєва визначте назву простої речовини, якщо відомо, що проста речовина є одноатомною.

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Анастасия.

Дано:

n(X) = 5 моль

m(X) = 325 г

Знайти:

M(X) - ?

X - ?

Розв'язання:

1) M(X) = m / n = 325 / 5 = 65 г/моль;

2) Невідома речовина - Zn - цинк.

Відповідь: Невідома речовина - Zn - цинк; молярна маса - 65 г/моль.