8 клас. Хімія. 75 балів. Прошу уваги. Не давайте не повної, або не правильної відповіді на це

запитання.Завдання:1) Обчисліть масову частку металічного елемента у калій гідроксиді;2) Напишіть формулу лугів, утворених Натрієм, Барієм. Не виконуючи обчислень, укажіть, у якій речовині масова частка Оксигену найбільша. Відповідь поясніть;3) Напишіть рівняння реакцій галогенів з воднем.По можливості, будь ласка, поясніть як виконували вправи.​​Я дуже вдячна за спроби допомогти.

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Объяснение:

1)

Мr(KOH) = Ar(K) + Ar(O) + Ar(H) = 39 + 16 + 1 = 56

w(K) = Ar(K) / Мr(KOH)  * 100% = 39/56 * 100% = 69,64%

2)

Формули лугів: NaOH , Ba(OH)2

Масова частка Оксигену тим більша чим менша формульна маса речовини, тому масова частка Оксигену найбільша у NaOH

3)

До галогенів відносяться:  флуор (F), хлор (Cl), бром (Br), йод (I) та астат (At).

H2 + F2 → 2 HF

H2 + Cl2 → 2 HCl

H2 + Br2 → 2 HBr

H2 + I2 → 2 HI

H2 + At2 → 2HAt