2. Яку масу калій броміду КВг та води необхідно взяти для приготування 300 г розчину, з масовою

часткою 12%? Срочно помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Мокроусова Владислава.

Ответ:

Для приготування розчину калій броміду з масовою часткою 12% маси розчину вам потрібно взяти воду та калій бромід у певних масових співвідношеннях. Давайте розглянемо це.

1. Розчин буде містити 12% калій броміду, тобто 12 г калій броміду на 100 г розчину.

2. Якщо вам потрібно приготувати 300 г розчину, то 12% цієї маси буде калій бромід.

Маса калій броміду = 12% розчину = 0.12 * 300 г = 36 г

3. Загальна маса води в розчині буде різницею між масою розчину і масою калій броміду:

Маса води = Загальна маса розчину - Маса калій броміду = 300 г - 36 г = 264 г

Отже, вам потрібно взяти 36 г калій броміду та 264 г води для приготування 300 г розчину з масовою часткою 12% калій броміду.