До 300 г.розчину солі з масовою часткою 5% додали 10 г. солі. Знайти масову частку солі в

новоутвореному розчині. срочно!

Ответы на вопрос

Отвечает Шарип Адина.

Відповідь:

m1(солі)=300*5/100=15г

m(солі)=15+10=25г

m(розч)=300+10=310г

w=25*100/310=8,1%

Пояснення: