Калій гідроксид кількістю речовини 3 моль розчинили в 232 г води. Обчисліть масову частку

розчиненої речовини в розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Ярая Полина.

Відповідь:

M(KOH)=56г/моль

m(KOH)=3*56=198г

m(розчину)=232+198=430г

w=198*100/430=46,04%

Пояснення: