у балоні міститься 20кг суміші пропану і бутану. Масова частка пропану в суміші становить 22%.

Обчисліть середню молярну масу суміші цих газів. Відповідь надайте в г/моль, округ ливши до цілого числа

Ответы на вопрос

Отвечает Алимов Елхан.

Ответ:

w(пропан) = М(бутан) / [М(пропан)*0.78/0.22 + M(бутан)] =

57.12 / (44.1*0.78/0.22+58.12) = 0.2709 = 27,1%