Обчисліть кількість речовини ортофосфатної кислоти Н3РО4 масою 10г


Ответы на вопрос

Отвечает Искаков Артур.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H3PO4) = 10 г

М(Н3РО4) = 98 г/моль

Найти

n(H3PO4)

n(H3PO4) = m / М = 10 г / 98 г/моль =0,1 моль