укажіть який об'єм хлору необхідно взяти для хлорування оцтової кислоти масою 240 г який містить

20% домішок​

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Артём.

Ответ:

CH4+2Cl2=CCl4+2H2

n(Cl2)=2n(CH4)=0.5 моль

V(Cl2)=0.5*22.4=11.2 л

Объяснение: