Яку масу води і солі необхідно взяти для приготування розчин 250г. з масовою часткою солі 12%​


Ответы на вопрос

Отвечает Петренко Аня.

Ответ:

250 грам розчину = 100 %

1%= 250/100= 2,5 грами

2,5*12= 24+6=30 грамів солі

250 - 30= 220 грамів води

Відповідь: 220 мл води і 30 грамів солі потрібно для 12% розчину.