Обчисліть масу солі і води для приготування 40 грам розчину з масовою часткою натрій хлориду 8%​


Ответы на вопрос

Отвечает Біжан Олексій.

Ответ:

w= (m соли / m p-pa)*100, %

m соли=8*400/100=32 г

m(H2O)= m p-pa - m соли =400-32=369 г

Объяснение: