Приготувати 600г розчину з масовою часткою солі 8%.​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбаков Александр.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 600 г

W(в-ва) = 8%

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 600 * 8 / 100% = 48 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 600 г - 48 г =552 г