Складіть рівняння можливих реакцій між сульфатною кислотою та речовинами:цинк, купрум(2)

гідроксид, натрій оксид, , залізо​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисова Ксюша.

Ответ:

H2SO4 + Zn = ZnSO4 + H2

H2SO4 + Cu(OH)2 → 2 H2O + CuSO4

H2SO4 + Na2O → H2O + Na2SO4

H2SO4 + Fe = FeSO4 + H2