Складіть рівняння можливих реакцій мiж купрум (II) хлоридом та речовинами: залізо, натрій сульфат,

натрій гідроксид​

Ответы на вопрос

Отвечает Исачкин Егор.

Ответ:

Объяснение:

CuCl2 + Fe = FeCl2 + Cu↓

CuCl2 + Na2SO4 = реакция не идёт

CuCl2 + 2NaOH = Cu(OH)2↓ + 2NaCl