Визначте масову частку (%) глюкози в розчині, який утворився при розчиненні 25г речовини в 75г води

водний розчин глюкози використовують в медицині​

Ответы на вопрос

Отвечает Гулынская Юлия.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(в-ва) = 25 г

m(р-ля) = 75 г

Найти

W(в-ва)

m(р-ра) = m(в-ва) + m(р-ля) = 25 г + 75 г = 100 г

W(в-ва) = m(в-ва) / m(р-ра)  *100% = 25 / 100%   *100% = 25%