ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА1. Виготовте 20г розчину з масовою часткою натрій хлориду 0,05; 2. Виготовте

25г розчину з масовою часткою калій хлориду 4%. а) Обчисліть, які маси солі і води треба взяти для приготування зазначеного розчину. Зважте на терезах сіль( пригадайте з курсу фізики правила зважування) і помістіть її у колбу. б) Відміряйте потрібний обєм води. Чому воду не зважують, а відмірюють її обєм мірним посудом. в) Влийте відміряний обєм у колбу з сіллю. Вміст колби перемішуйте до повного розчинення солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Рева Виктория.

w=m(речовини)/m(розчину)

m(речовини)

w*m(розчину)=25*0,04=1

солі-4%

Пояснення:я старалась