Яка масова частка солі в розчині якщо в 190 гр води розчинили 10 гр солі​


Ответы на вопрос

Отвечает Голубь Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2O)=190 г

m(солі)=10 г

-----------------------

ω(солі) -?

Розв*язання:

Обчислюємо масу розчину:

m(р-ну) = m(Н2О) + m(солі) = 190г +10г = 200 г

Обчислюємо масову частку солі в розчині:

ω(солі) = (m(солі) / m(р-ну))×100% = (10г / 200г)×100% =5% (або 0,05)

Відповідь : ω(солі)=5% (або 0,05)