1.Закінчити рівняння реакцій: Al + O2 = K + O2 = Li20 + H20 = K20 + H20 = BaO + H20 = 2. Що таке

індикатори? 3. Що таке основи? 4. Що таке луги? 5. Яка масова частка натрій гідроксиду в розчину масою 370г в якому настрій гідроксиду 25г? Хімія 7 кл Взаємодії з оксидами, поняття про основи, кислоти, індикатори

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Иван.

Ответ:

4Al+3O2=2Al2O3

4K+O2=2K2O

Li2O+H2O=2LiOH

K2O+H2O=2KOH

BaO+H2O=Ba(OH) 2

Индикатор это- объект, вещество, отображающий изменения какого-либо параметра процесса или состояния.

Основание это-химическое соединение, способное образовывать ковалентную связь с протоном.

Отвечает Мотрий Андрей.

Ответ:

1.Закінчити рівняння реакцій:

Al + O2 = Al2O3

K + O2 = K2O

Li2O + H2O = LiOH

K2O + H2O = KOH

BaO + H2O = Ba(OH)2

2. Що таке індикатори?

Індикатор — речовина, яка зміною забарвлення сигналізує про перебіг хімічної реакції.

3. Що таке основи?

Основи — це складні речовини, утворені металічним елементом та гідроксидними групами.

4. Що таке луги?

Луги — розчинні у воді сильні, а іноді слабкі основи, які, дисоціюючи в розчині, створюють велику концентрацію іонів.

Объяснение: