Визначте невідомі речовини в кожному ланцюжку перетворень, напишіть рівняння відповідних реакцій:

а) SO3 => x1 => K2SO4 => KOH => Cu(OH)2б) P => x3 => H3PO4 => K3PO4​

Ответы на вопрос

Отвечает Иваненко Ольга.

Ответ:а) SO3 => x1 => K2SO4 => KOH => Cu(OH)2

               SO3 => H2SO4  => K2SO4 => KOH => Cu(OH)2,  x1= H2SO4

1)SO3+H2O = H2SO4

2)H2SO4+K2O  = K2SO4+H2O

3)K2SO4+Ba(OH)2 =2 KOH +BaSO4↓

4)2KOH+CuCI2 = Cu(OH)2↓+2KCI

          б) P => x3 => H3PO4 => K3PO4​

               P => P2O5 => H3PO4 => K3PO4​,  x3=P2O5

1)4P+5O2 =2 P2O5

2)P2O5+3H2O = 2H3PO4

3)H3PO4+3KOH = K3PO4+3H2O

Объяснение: