3.5 г ZnO+ 5 г Na20. Визначте масу та кількістьречовини утвореної солі.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мулина Аня.

Ответ:23*2=46+16=62

62/5=32,4

32,4+81=113,4

Объяснение: