Допоможіть!!!!!Розчин нітратної кислоти HNO3 хімічною кількістю 17моль було нейтралізовано натрій

гідроксидом. В результаті хімічної реакції утворилася сіль. Запиши коефіцієнти у реакції взаємодії, вкажіть їх суму та визнач хімічну кількість солі що утворилася в результаті реакції. HNO3+NaOH=NaNO3+H2OСума коефіцієнтів реакції ?В результаті реакції утворилася ? моль солі(розпишіть)

Ответы на вопрос

Отвечает Машика Юра.

Ответ: 4; 17 моль

Дано:

n(HNO3) = 17 моль

Сума коефіцієнтів реакції ?

n(NaNO3) - ?

Объяснение:

Складаємо РХР:

HNO3+NaOH=NaNO3+H2O

З РХР бачимо, що n(NaNO3)=n(HNO3)

n(NaNO3) = 17 моль

Перед кожною речовиною у реагентів, так і у продуктів реакції стоять коефіцієнти, які дорівнюють одиниці, яка не пишеться.

Сума коефіцієнтів дорівнює 1+1+1+1 = 4

Відповідь: 4; 17 моль