Складіть рівняння реакцій, що відповідають такому перетворенню:Ca → Ca(OH)2 → CaCO3 → CaO → CaCl22.

Правильние ответ как лучшее коронкой Ответи типу ппоппарпоропв бан или пишу другу админу Пж очень срочно надотолько пж правильно

Ответы на вопрос

Отвечает Постнова Анастасия.
1) Ca+2H2O=Ca(OH)2+2H2
2) Ca(OH)2+ Na2CO3 =CaCO3 + 2NaOH
3) CaCO3=CaO+CO2
4) CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O