СРОЧНО ДАМ 12 БАЛЛОВ Визначити масову частку хлоридної кислоти (%) в розчині, утвореному при

додаванні 200 мл води до 300 г 40% її розчину.

Ответы на вопрос

Отвечает Лесин Роман.
Ответ:24%
Объяснение:
m(HCl)=300*0,4=120г
m(розч.)= 200+300=500г
W(HCl)=120/500=0.24=24%