Склади рівняння реакцій нейтралізації під час яких утворюются такі солі: AI2(SO4)3, NiSI2,

FE(NO3)3, Mg3(PO4)2​

Ответы на вопрос

Отвечает Хакимова Дарья.

Ответ:

3Al(OH)3 + 2H2SO4 = Al2(SO4)3 + 6H2O

Fe(OH)3 + 3HNO3 = Fe(NO3)3 + 3H2O

3Mg(OH)2 + 2H3PO4 = Mg3(PO4)2 + 6H2O