Укажіть кількість речовини метану СH4 , якщо його об’єм 5, 6 м3


Ответы на вопрос

Отвечает Kovalenko Varvara.

Ответ:

250 моль

Объяснение:

n(CH4) = V(CH4) /Vm = 5.6 * 10^3/22.4 = 250 (моль) ;