10. Обчисліть масу 5, 6л (н.у.) кисню. Із запропонованих відповідей оберіть правильну:Відповідь

Балиа) 0,5 г; б) 2 г; в) 16 г; г) 8 г.100 г азоту або 100 гхлору?​

Ответы на вопрос

Отвечает Майборода Славик.

Ответ: г)

Объяснение:

m= V×M÷Vm = 5,6×32÷22,4 = 8г.