Обчисліть об’єм порції азоту N2 кількістю речовини 0,3 моль.


Ответы на вопрос

Отвечает Зархумар Рустам.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(N2) = 0,3 моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(N2)

V(N2) = Vm *n = 22,4 * 0,3 = 6,72 л