Знайти масові частки елементів (w) у сполуці Al2O3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Соломатин Александр.

Ответ:

Объяснение:

Mr(Al2O3) = 27*2 + 16*3 =102

W(Al) = Ar(Al) *n / Mr(Al2O3)  *100% = 27*2 / 102  *100% =53%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Al2O3)  *100% = 16*3 / 102  *100% = 47%